غزليات برگزيده از حافظ-over100Top free javascript cod-of persian,s gulf- آموزش عملي جاوا - بيش از صد برنامه و كدهاي كاربردي و آزمايش شده جاوا- رايگان سريع -بدون عضو گيري - سريعترين دانلود كد هاي جاوا اسكريپت - طراحي و برپايي وب سايت و سايت هاي زيبا با قالب هاي اختصاصي و با قيمتي واقعا مناسب --ارتقاء رايانه هاي قديمي - غزليات برگزيده حافظ-موسيقي ميدي رايگان-عکس هاي زيبا- سايت ادبي سايتي براي ادب دوستان و هنرمندان و اهل قلم و تفكر مكاني مناسب براي معرفي آثار ادبي فرهنگي

    صفحه اصلي
1- موس
2 - نوار وضعيت
3 - اسکرول بار
4 - متن
5 - عکس
6 - آهنگ
7 - فهرست ( منو )
8 - رابط ( لينك )
9-ابزار هاي صفحه
10 -ابزار هاي جاوا
11 - جستجو گر ها
12 -بازي
13- دريافت کد
14- كد هاي دوستان
    درباره سايت
    درباره جاوا
    در باره كد ها
 آموزش عملي جاوا
    خطا يابي در جاوا
  همكاري با ما
   سايت هاي جاوا
   سايت هايم
   غزليات حافظ
   موسيقي ميدي
   کد هاي جديد
 

 
عکس و موسيقي - دريافت موسيقي به فرمت ميدي
 

مختصري در باره موسيقي بفرمت ميدي midi

موسيقي هاي مورد استفاده در اين سايت همه بفرمت ميدي  midi  است . اين فرمت از موسيقي در واقع از اولين فرمت هاي رايانه اي بود که انتخاب شد خصوصيت اين فرمت کم حجم بودن آن است که بکلي از ديگر فرمت ها جدا ميشود علت آن هم اينست که نت هاي منتشره از اين فرمت در واقع تغيير يافته حروف اسکي هستند ! ! يعني توسط پردازشگر رايانه نت ها را بتوسط يک سند متني که حروف آن اسکي يعتي ساده ترين متن رايانه اي ميباشد پردازش ميکند . و در واقع شبيه ساز الکترونيک موسيقي و نت هاي آن است نه سازنده طبيعي موسيقي . و نکته اي که در اين ميان مطرح است اينکه نميتوان به اين طريق صداي انسان را توليد کرد البته توسط رايانه صداي انسان را ميتوان شبيه سازي کرد اما نه بعنوان يک خواننده و هنرمند !
بهر حال نرم افزار هايي هست که موسيقي غير ديجيتالي ( آنالوگ و طبيعي ) را به فرمت ميدي تبديل ميکند که البته نرم افزار هايي که من تا بحال ديده ام اين تبديل کار بسيار مشکلي است و فراز و نشيب زياد و پيچيده اي دارد ضمن اينکه کاملا هم بايد گوش موسيقايي هم داشت تا کاملا شبيه در بيايد . ولي ممکن است که جديدا ساده تر آن هم آمده باشد که بي خبرم .

موسيقي هاي ايراني را بسيار نادر ديده ام که به ميدي تبديل کرده باشند در حاليکه در مورد موسيقي غربي کار هاي فراواني شده که خصوصا در چند سال اخير کارها بسيار کيفي هم در آمده بطوريکه مشکل بتوان آنرا از نوع mp3  تشخيص داد .
به اميد خدا در اولين فرصتي که برايم پيش آيد يک سايت جامع براي انتشار اين گونه موسيقي ها ايجاد خواهم کرد . اميدوارم که از همين مجموعه اندکي که برايتان جور کرده ام رضايت داشته باشيد .
بد نيست به اين بخش از سايتي که چند سال پيش ساختم برويد و احتمالا دست خالي بر نميگرديد !

آشنائی مختصر با فرمت میدی و ام پی

 

 
 
 
 

نام موسيقي ها بفرمت ميدي ( کم حجم  - کيفيت خوب )

1 You_Were_Meant_For_Me
2 Aja
3 Albatross
4 America
5 Am_I_Evil
6 And_You_And_I
7 A_Gypsy_Kiss
8 Battle_Of_Evermore
9 Bat_Out_Of_Hell
10 Best_Of_My_Love
11 Careless_Whisper
12 Corazon_Espinado
13 Day_In_The_Life
14 Down_Home_Town
15 Fairytale
16 For Erika
17 Games_People_Play
18 Going_To_California
19 Heretoda
20 Hotel_California
21 midi2/ir_1
22 ir_emam_ali
23 Jealous_Guy
24 Jump
25 Lay_All_Your_Love_On_Me
26 Love_Is_All
 

  

خوشحالم که به اطلاع برسانم که سايت يکصد موسيقي برگزيده ميدي برپاشد . ميتوانيد از هم اکنون از سايت بازديد و استفاده بنماييد !

 

 

شما بجاي تبديل موسيقي طبيعي به الکترونيک ميتوانيد با اداوت ميدي مثل ارگ و پيانو و سيتي سايزر هاي مختلف که انواع ادوات موسيقي را تقريبا شبيه سازي ميکند آهنگ مورد نظر خود را بنوازيد و جالب اينکه ميتوانيد يک نفره بجاي يک ارکستر کار کنيد مثلا ويلن سل را نواخته و بعد با فلوت مخلوط کنيد و يا ريتم هايي بسازيد و انها را صدا بزنيد ( کال کنيد ) و در عرض دو سه روز موسيقي بسيار جالبي بسازيد بطوريکه اگر کسي چندان دقيق نباشد محال است باور کند کار يک نفر است !

www.easy-hit-counter.com
برپايي اوليه = دي 87   آخرين بروز شده آبان 88